Ana SayfaMedlineSağlık Bilgileri Basın Odası İnsan Kaynakları İletişim
 Hakkımızda        Hasta Hakları        Eğitim        Kalite        Kariyer                                  
        Haberler        Görseller
Beyaz Paket
Site içi arama :   
BEYAZ PAKET
Telefonla Tıbbi Danışmanlık
Hangi saatte olursa olsun 444 12 12 nolu telefondan kesintisiz tıbbi danışmanlık hizmeti, Alarm Merkezi’ndeki görevli doktorlar tarafından verilir. Acil olan veya olmayan durumlarda yine Alarm Merkezi’ndeki doktorlar tarafından, Medline Acil Sağlık Üyesine mevcut sağlık problemi konusunda aydınlatıcı bilgi verilir ve yapılması gerekenler konusunda yönlendirilir. Bu hizmette, ilaç tavsiye edilmez ve reçete düzenlenmez.
 
Acil Sağlık Hizmeti
Hizmetimizin kapsamı üyelerimizin acil bir durumda Medline Acil Sağlığa ilk ulaştığı andan itibaren, bulunduğu yere iletilen acil doktor ve tam yoğun bakım donanımlı ambulans ile tedavisi tamamlanıncaya veya en uygun hastaneye nakli ve doktor ile buluşmasını takiben hastanedeki yatağına teslim edilinceye kadar sürer ve kişinin yakınlarının haberdar edilmesi ile sonuçlanır. Hastaya ulaşım esnasında tedavi kurumu (hastane vb.), ambulans, hasta yakını ve/veya doktoru arasında iletişim sağlanır. Hastanın durumu belli donanıma sahip bir hastanede çözülmesi gereken özel bir durumsa, Medline Acil Sağlık ekibi hasta ve hasta yakınına bu konudaki alternatifleri sunar ve hastanın hastanedeki yerinin önceden hazırlanmasını sağlayarak, acil durumu bir hizmet bütünlüğü içinde yönetir. Operasyon sırasında kullanılan ilaç ve sarf malzeme ücretsizdir.
 
Sağlık Kuruluşlarında Fırsatlar
Standart Plus üye kartı, Türkiye’nin her yerinde anlaşmalı kurumlar ile çağdaş, güvenilir ve kaliteli hizmetlerine size özel fırsatlar ile ulaşabilme imkanı sunmaktadır. Sağlık kuruluşlarında fırsatlar hizmeti, aralarında kaliteli hizmet veren sağlık kurumlarının da yer aldığı Hastaneler, Poliklinikler, Tanı Merkezleri ve Rehabilitasyon Merkezleri, Eczaneler, Optikçiler gibi çok sayıda kurumdan %5 - %60 arasında değişen indirim oranları ile hizmet alma fırsatı sunuyor. Ayrıca doktor muayene, ilaç, laboratuar hizmetleri, görüntüleme hizmetleri, MR, BT, operasyonlar ve hastanede yatarak tedavi hizmetleri gibi her türlü sağlık hizmetlerinde indirim avantajlarından yararlanılabilmektedir.
 
Evde Doktor Ziyareti (Yılda 1 Kez)
Herhangi bir hastalık nedeniyle doktor değerlendirmesine ihtiyaç duyulduğunda, geçirilmiş olan bir hastalığın kontrolü amacıyla veya olağan durumlarda bir doktor tarafından muayene edilmek istendiğinde, Evde Doktor Ziyareti hizmetinden faydalanılabilmektedir. Evde Doktor Ziyareti hizmeti kapsamında rahatsızlıkla ilgili tanı konmakta, gerekli durumlarda reçete düzenlenmektedir.
 
Mini Checkup (Yılda 1 Kez)
Hayat kalitenizi yükseltmek zamanında önlem almak için yılda 1 kez anlaşmalı sağlık kuruluşları aracılığı ile yaptırabileceğiniz mini checkup imkanı.

Erişkinler İçin Tetkikler;
Doktor Muayenesi, Tam İdrar Tahlili, Sedimantasyon, Total Kolesterol, HDL Kolesterol, LDL Kolesterol, Trigliserid, Kreatinin, EKG, Tam Kan Sayımı (18 parametre), Üre, Ürik Asit

Checkup hizmeti şuan için İstanbul, İzmir ve Ankara illerinde Medline ile anlaşmalı aşağıdaki sağlık kuruluşlarında verilebilmektedir.

Anlaşmalı Mini Checkup Merkezlerimiz hakkında detaylı bilgi için lütfen 0212 331 20 20 nolu Müşteri Hizmetleri’ni arayınız.
 
 
Evde ya da İşyerinde Tetkik Hizmeti (Yılda 1 kez)
Üyemizin kayıtlı olduğu adrese gidilerek, aşağıda belirtilen tetkikler için gereken numunenin uzman medikal kadromuz tarafından temin edilmesi ve anlaşmalı laboratuar merkezlerinde yorumlanan sonuçların üyeye ulaştırılması hizmetidir.

Üyelik süresince, belirlenen tetkiklerin dışında kalan tetkikler için de Evde Tetkik Hizmeti kullanılabilir. Hizmet bedeli anlaşmalı laboratuarımızın liste fiyatı üzerinden % 20 indirimli olarak üyemize fatura edilir.

Erişkinler için tetkikler;
EKG, Tam İdrar Tahlili, Tam Kan Sayımı (18 parametre), Total kolesterol, Trigliserid, Kreatinin
 
Müşteri Hizmetleri
Tüm hakları saklıdır, kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Medline kurumsal web sayfasındaki bilgiler, kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.
Sitede yer alan bilgiler, tedavi yöntemi olarak kabul edilmemeli, tıbbi bir eyleme temel oluşturmamalıdır.