Ana SayfaMedlineSağlık Bilgileri Basın Odası İnsan Kaynakları İletişim
 Hakkımızda        Hasta Hakları        Eğitim        Kalite        Kariyer                                  
        Haberler        Görseller
Anasayfa / Basın Odası / Haberler
Site içi arama :   
Medline tarafından verilen Kocaeli Belediyesi Ambulans Nakil Hizmeti kötü hava koşulları dinlemiyor
5.02.2010AMBULANS NAKİL HİZMETİ YAĞMUR KAR DİNLEMİYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kenti etkisi altına alan kar yağışında yolların açık tutulabilmesi için çalışmalarını sürdürürken özellikle yüksek kesimlerde bulunan hastaların sağlık kuruluşlarına ulaştırılması için seferber oldu. Hasta vatandaşlar, kar yağışında da ambulans nakil hizmeti ile ücretsiz olarak hastanelere taşındı

KAR ETKİLEMEDİ
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin hasta vatandaşların sağlık kuruluşlarına ücretsiz ulaştırılmasını sağlayan Hasta Nakil Servisi Hizmeti, kenti yeniden etkisi altına alan olumsuz hava koşullarına aldırmadan çalışmalarına devam ediyor. Düzenli olarak diyalize girmek zorunda olan böbrek hastası 75 yaşındaki Güzin Güllecioğlu da Bahçecik’teki evinden alınıp hastaneye götürülen vatandaşlardan biri.
 
GÜZİDE NİNE''''NİN SEVİNCİ
Haftada üç kez diyalize girmesi gereken Güzin Nine’nin Bahçecik’teki evine gelen Büyükşehir Ambulans Nakil Hizmeti görevlilerini oğlu ve torunları karşıladı. Hasta ambulansa alınmadan önce ilk olarak genel muayeneleri yapıldı. Daha sonra sedye ile ambulansa alınan Güzin Nine zaman kaybetmeden hastaneye ulaştırıldı. Burada tedavisi tamamlandıktan sonra tekrar evine bırakılan Güzin Nine yapılan hizmetten çok memnun oldu.

SIKINTILARIMIZ SONA ERDİ
Güzin Nine’nin oğlu İlker Güllecioğlu ise annesini diyalize daha önceleri kendi olanakları ile getirdiklerini ifade ederek, “2 ay önce annemin ayağı kırılınca ulaşımda sorunlar yaşadık. Büyükşehir Belediyesi’nin bu hizmetini duyunca telefonla aradık. Kısa zaman içinde evimize gelip bizimle ilgilendiler. Annem artık daha güvenli hastaneye gidebiliyor.  Daha önce bu hizmetten duyduğumuz memnuniyeti dile getirmek için internetten mail yazmak istiyordum. Annemin çektiği sıkıntıyı dindirdiğiniz ve bizim gibi olan ailelerin yaşadığı sorunları çözdüğünüz için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
Geri Dön
Müşteri Hizmetleri
Tüm hakları saklıdır, kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Medline kurumsal web sayfasındaki bilgiler, kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.
Sitede yer alan bilgiler, tedavi yöntemi olarak kabul edilmemeli, tıbbi bir eyleme temel oluşturmamalıdır.