Ana SayfaMedlineSağlık Bilgileri Basın Odası İnsan Kaynakları İletişim
 Hakkımızda        Hasta Hakları        Eğitim        Kalite        Kariyer                                  
        Haberler        Görseller
Anasayfa / Bireysel Ürünler / Mor Paket
Site içi arama :   
MOR PAKETMOR PAKET
 
Telefonla Tıbbi DanışmanlıkTelefonla Tıbbi Danışmanlık
Hangi saatte olursa olsun 444 12 12 nolu telefondan kesintisiz tıbbi danışmanlık hizmeti, Alarm Merkezi’ndeki görevli doktorlar tarafından verilir. Acil olan veya olmayan durumlarda gene Alarm Merkezi’ndeki doktorlar tarafından, Medline Acil Sağlık Üyesine mevcut sağlık problemi konusunda aydınlatıcı bilgi verilir ve yapılması gerekenler konusunda yönlendirilir. Bu hizmette, ilaç tavsiye edilmez ve reçete düzenlenmez.
 
Acil Sağlık HizmetiAcil Sağlık Hizmeti
Hizmetimizin kapsamı üyelerimizin acil bir durumda Medline Acil Sağlığa ilk ulaştığı andan itibaren, bulunduğu yere iletilen acil doktor ve tam yoğun bakım donanımlı ambulans ile tedavisi tamamlanıncaya veya en uygun hastaneye nakli ve doktor ile buluşmasını takiben hastanedeki yatağına teslim edilinceye kadar sürer ve kişinin yakınlarının haberdar edilmesi ile sonuçlanır. Hastaya ulaşım esnasında tedavi kurumu (hastane vb.), ambulans, hasta yakını ve/veya doktoru arasında iletişim sağlanır. Hastanın durumu belli donanıma sahip bir hastanede çözülmesi gereken özel bir durumsa, Medline ekibi hasta ve hasta yakınına bu konudaki alternatifleri sunar ve hastanın hastanedeki yerinin önceden hazırlanmasını sağlayarak, acil durumu bir hizmet bütünlüğü içinde yönetir.
 
Sağlık Kuruluşlarında FırsatlarSağlık Kuruluşlarında Fırsatlar
“Sağlık Kuruluşlarında Fırsatlar” üyelerine tüm Türkiye’de, aralarında en bilinen ve kaliteli sağlık kurumlarının yer aldığı 2000 ‘i aşkın; Hastane, Poliklinik,Tanı Merkezi,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi,Optik,Eczane,Güzellik Merkezin‘den farklı indirim oranları ile hizmet alma fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca doktor muayenesi, ilaç, tetkikler, görüntüleme hizmetleri, MR, operasyonlar, hastanede yatış hizmetleri gibi her türlü sağlık hizmetinde indirim avantajından faydalanılmaktadır.
 
 
Evde Doktor Ziyareti (Yılda 2 Kez)Evde Doktor Ziyareti (Yılda 2 Kez)
Herhangi bir hastalık nedeniyle doktor değerlendirmesine ihtiyaç duyulduğunda, geçirilmiş olan bir hastalığın kontrolü amacıyla veya olağan durumlarda bir doktor tarafından muayene edilmek istendiğinde, Evde Doktor Ziyareti hizmetinden faydalanılabilmektedir. Evde Doktor Ziyareti hizmeti kapsamında rahatsızlıkla ilgili tanı konmakta, gerekli durumlarda reçete düzenlenmektedir.
 
Evde ya da İşyerinde Tetkik Hizmeti (Yılda 2 Kez)Evde ya da İşyerinde Tetkik Hizmeti (Yılda 2 Kez)
Üyemizin kayıtlı olduğu adrese gidilerek, aşağıda belirtilen tetkikler için gereken numunenin uzman medikal kadromuz tarafından temin edilmesi ve anlaşmalı laboratuar merkezlerinde yorumlanan sonuçların üyeye ulaştırılması hizmetidir. Üyelik süresince, belirlenen tetkiklerin dışında kalan tetkikler için de Evde Tetkik Hizmeti kullanılabilir.

Erişkinler için tetkikler;
EKG, Tam İdrar Tahlili, Tam Kan Sayımı (18 parametre), Total kolesterol, Trigliserid, Kreatinin
 
Diyetisyen Hizmeti (Yılda 1 Kez)Diyetisyen Hizmeti (Yılda 1 Kez)
Yaşam standartlarınızı üst seviyeye çıkarmak, hayatınızın tüm evrelerinde kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürebilmeniz için gerekli tıbbi desteği size sağlayabilmek amacıyla Memorial Hastaneleri işbirliği ile oluşturduğumuz hizmetimizden üyeliğiniz süresince 1 kez ücretsiz faydalabilirsiniz.
Hizmet içeriği;
  • Diyetisyen Muayenesi
  • Beden Kitle İndeksi Ölçümü (Kilo, Vücuttaki Yağ, Kas Ve Su Miktarı)
  • Bazal Metabolizma Ölçümü
 
Evde Sağlık Hizmetleri Evde Sağlık Hizmetleri
Evinizde bir sağlık ekibinin desteğine ihtiyaç duyulan durumlarda, ekip yönlendirilerek, hizmet organizasyonu gerçekleştirilir.
 
Mini Checkup (Yılda 1 Kez)Mini Checkup (Yılda 1 Kez)
Hayat kalitenizi yükseltmek zamanında önlem almak için yılda 1 kez anlaşmalı sağlık kuruluşları aracılığı ile yaptırabileceğiniz mini checkup imkanı.

Erişkinler İçin Tetkikler;
Doktor Muayenesi, Tam İdrar Tahlili, Sedimantasyon, Total Kolesterol, HDL Kolesterol, LDL Kolesterol, Trigliserid, Kreatinin, EKG, Tam Kan Sayımı (18 parametre), Üre, Ürik Asit

Anlaşmalı Mini Checkup Merkezlerimiz hakkında detaylı bilgi için lütfen 0212 331 20 20 nolu Müşteri Hizmetleri’ni arayınız
 
Müşteri Hizmetleri
Tüm hakları saklıdır, kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Medline kurumsal web sayfasındaki bilgiler, kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.
Sitede yer alan bilgiler, tedavi yöntemi olarak kabul edilmemeli, tıbbi bir eyleme temel oluşturmamalıdır.